




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велотренажер механічний MFIT Intenso
- Регульована висота сидіння.
- Плавне регулювання сили опору (8 рівнів).
- Комп'ютер з виміром 5 функцій.
- Неопренові ручки.
- Вага тренажеру 11,5 кг.
- Максимальна вага користувача 100 кг
Багатофункційний комп'ютер показує:
- Час - Час тренування.
- Відстань - Відстань в кілометрах від обнулення лічильника.
- Відстань загальна - Загальна відстань в кілометрах за всі тренування.
- Швидкість - Швидкість їзди.
- Спалені калорії - кількість спалених калорій.
- Скан - почерговий показ усіх попередніх показників.


Умови оплати та відправки:
Відправка до 5 РОБОЧИХ днів після підтвердження покупки (наложеным платежем) або внесення коштів (передоплата).
Пересилка Новою Поштою в будь-яке місто України.
Вартість пересилки оплачує покупець при отриманні товару.
В випадку оплати за товар при отриманні (наложеный платеж) ― додатково оплачується відправка коштів. (приблизно 2%+20грн.)
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 15 кг |
| Вес маховика | 5 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Цвет | Черный |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Ременная |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вертикальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество уровней нагрузки | 1-8 |
| Тип товара | Велотренажери |
- Цена: 2 299 ₴



