




Велотренажер Total Sport Webber Evo
Технічні характеристики:
Висота руля: 90 см.
Ширина руля: 45 см.
Мін. висота сидіння: 65 см.
Макс. висота сидіння: 85 см.
Ширина ніжок: 41 см.
Висота: 100 см.
Довжина: 85 см.
Висота педалів від землі: 24 см.
Вага: 12 кг.
Максимальне навантаження: 100 кг.
Багатофункційний комп'ютер показує:
Час - Час тренування.
Відстань - Відстань в кілометрах від обнулення лічильника.
Відстань загальна - Загальна відстань в кілометрах за всі тренування.
Швидкість - Швидкість їзди.
Спалені калорії - кількість спалених калорій.
Скан - почерговий показ усіх попередніх показників.
Умови оплати та відправки:
Відправка до 5 РОБОЧИХ днів після підтвердження покупки (наложеным платежем) або внесення коштів (передоплата).
Пересилка Новою Поштою в будь-яке місто України.
Вартість пересилки оплачує покупець при отриманні товару.
В випадку оплати за товар при отриманні (наложеный платеж) ― додатково оплачується відправка коштів. (приблизно 2%+20грн.)
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 15 кг |
| Вес маховика | 5 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Цвет | Красный |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Ременная |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вертикальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество уровней нагрузки | 1-8 |
| Тип товара | Велотренажери |
- Цена: 2 749 ₴




